Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Halowej Piłce Nożnej Gimnazjów. PDF Drukuj Email

W środę 9 listopada 2016 roku w hali opalenickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Halowej Piłce Nożnej Gimnazjów.

Popularność gry w piłkę nożną potwierdza fakt, że do rozgrywek przystąpiły reprezentacje aż 9 szkół z terenu powiatu i były to gimnazja: Bolewice, Boruja Kościelna, Chrośnica, Michorzewo, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Opalenica, Wąsowo, Zbąszyń.  W wyniku losowania zespoły podzielono na dwie grupy, mecze w grupach toczyły się systemem „każdy z każdym” . Do dalszych rozgrywek półfinałowych awansowały po dwie najlepsze drużyny z grupy. Jak zwykle przy rozgrywkach piłki nożnej emocji nie brakowało, udzielały się one zarówno zawodnikom jak i trenerom. Tytuł mistrza powiatu zdobyli uczniowie Gimnazjum ze Zbąszynia, którzy we finale pokonali kolegów z Nowego Tomyśla. Zespół Gimnazjum w Zbąszyniu reprezentowali: Bimkiewicz Filip, Kozon Emanuel, Kłassen Patryk, Kubiak Maciej, Olech Maksymilian, Patalas Dominik, Pusiak Bartosz, Włodarek Mikołaj.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack