Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Konkurs informatyczny „Avatarek" PDF Drukuj Email

Uczniowie: Leokadia Mϋller, Jakub Gassem, Antoni Masiewicz  zakwalifikowali się do półfinału konkursu informatycznego „Avatarek.

Półfinał odbył się 14 listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. Drużyna musiała zmierzyć  się z 50 pytaniami w ciągu 90 minut. Zagadnienia wymagały ogromnej wiedzy z zakresu szeroko pojętej informatyki. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Pomimo, że zespół nie znalazł się w ścisłym finale, to doszedł bardzo wysoko. Gratuluje uczniom wiedzy i ambicji. Mam nadzieję,
że w przyszłości będą dalej starować w konkursach informatycznych i osiągać sukcesy. Powodzenia.
Joanna Gruszczyńska

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack