Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 10 marca na hali sportowej nowotomyskiego gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali Wojciech Kostera, Kacper Kozon, Mikołaj Włodarek, Emanuel Kozon, Bartosz Bocian, Dawid Seifert, Maciej Kubiak i Damian Knopczyński. Nasza reprezentacja rozgrywała swoje mecze w grupie 3 – zespołowej.

Ich przeciwnikami były gimnazja z Borui Kościelnej i Lwówka. Nasi uczniowie z łatwością poradzili sobie w meczach z przeciwnikami grupowymi wygrywając pewnie po 2:0 w setach. W półfinale spotkaliśmy się z zespołem z Opalenicy, który wygraliśmy 2:0 (25:9,25:19). W pierwszym secie zdecydowanie lepsza była nasza drużyna. W drugiej odsłonie przez większość seta toczyła się równa gra jednak w końce lepsi byli nasi zawodnicy. W finale spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju Gimnazjum w Nowym Tomyślu. W meczu z drużyną złożoną z uczniów Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego nasi zawodnicy nie mieli większych szans, lecz nie poddawali się bez walki. Pierwszy i drugi zakończyły się takim samym wynikiem 15:25. Po zakończeniu spotkań uroczystej dekoracji dokonał Dyrektor Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu Andrzej Wałęsa, z rąk którego nasi uczniowie odebrali puchar i medale za zajęcie drugiego miejsca.

 

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack