Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzynie powiatu PDF Drukuj Email

W dniu 5.04.2016 w Zbąszyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział szkoły z Chrośnicy, Zbąszynia, Lwówka, Nowego Tomyśla i Opalenicy, które rywalizowały ze sobą systemem ,,każdy z każdym". Zbąszynianki nie dały szans rywalkom wygrywając wszystkie spotkania ( z Chrośnicą 4:0, z Nowym Tomyślem 3:0, z Opalenicą 4:1, z Lwówkiem 4:0) i z kompletem punktów zapewniły sobie zwycięstwo i awans do mistrzostw rejonu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 miejsce-Gimnazjum Zbąszyń
2 miejsce-Gimnazjum Lwówek
3 miejsce-Gimnazjum Chrośnica
4 miejsce-Gimnazjum Nowy Tomyśl
5 miejsce-Gimnazjum Opalenica

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack