Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców PDF Drukuj Email

Dnia 6 kwietnia w Zbąszyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział osiem zespołów z Wąsowa, Opalenicy, Lwówka, Chrośnicy, Michorzewa, Zbąszynia i dwie z Nowego Tomyśla. W pierwszej fazie zawodów drużyny rywalizowały w dwóch grupach następnie dwie z każdej grupy awansowały do dalszego etapu rozgrywek jakim były półfinały i finał.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 miejsce Opalenica
2 miejsce Nowy Tomyśl
3 miejsce Zbąszyń
4 miejsce Michorzewo
5-6 miejsce Wąsowo, Chrośnica
7-8 miejsce Lwówek, Akademickie Gimnazjum z Nowego Tomyśla

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack