Pierwszy dzień wiosny PDF Drukuj Email

Pierwszy Dzień Wiosny przywitał nas dość chłodno. Dlatego Gimnazjaliści postanowili przywołać wiosnę samodzielnie. W dniu 22 marca uczniowie przyszli do szkoły ubrani na kolorowo, wprowadzając pogodny i wiosenny nastrój do sal lekcyjnych. Klasy A reprezentowały godnie kolor niebieski, klasy B – zielony, klasy C – czerwony, klasy D – żółty, klasy E – pomarańczowy. Również nauczyciele włączyli się do zabawy.

Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na marzannę wykonaną z ekologicznych materiałów. 11 klas wykonało barwne kukły, które można podziwiać na korytarzu szkolnym na II piętrze. Jury w składzie: p. Szymon Kluj, p. Maja Szwarczewska i p. Joanna Gruszczyńska zdecydowało, że wyróżnienie w konkursie otrzymują trzy klasy, które uzyskały taką samą liczbę punktów. A są to: I B, III A i III B. Uczniowie ze zwycięskich klas otrzymali słodką niespodziankę. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim klasom pierwszym oraz II A, II C, II E i III A, III B, III C.