Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Dopalacze niszczą życie PDF Drukuj Email

W dniu 14 kwietnia w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu odbyło się ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród powiatowego etapu konkursu „Dopalacze niszczą życie”.

W kategorii: „plakat” uczennice naszego gimnazjum Alicja Domagała i Maria Nowaczyk zajęły drugie miejsce. Dziewczęta otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczyli  Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Wojciech Kolasiński wspólnie z Sekretarzem Powiatu Nowotomyskiego Ryszardem Napierałą oraz Pełnomocnikiem Burmistrza Nowego Tomyśla ds. Uzależnień Jolantą Szade.
Gratulujemy !!!.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack