Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Apel 3 Maj PDF Drukuj Email

Gimnazjaliści uczcili 225 rocznicę uchwalenia konstytucji 3 maja. Uroczysty apel z tej okazji odbył się 5 maja pt. „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Uczniowie przypomnieli historię powstania i okoliczności uchwalenia konstytucji. Recytowano wiersze, a Marcelina Ciepielewska i Robert Bielaszewski uświetnili uroczystość grą na instrumentach.

Apel przygotowały panie: Joanna Gruszczyńska i Renata Kaczmarek.  Wystąpili uczniowie: Marcelina Ciepielewska, Olga Kurasińska, Marta Winiarz, Natalia Witkowska, Adrian Skotarczyk, Robert Bielaszewski, Maksymilian Chwałkowski, a nad dźwiękiem czuwał Marcin Spychała.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack