Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce PDF Drukuj Email

Nasi reprezentanci dobrze wypadli na Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce. W konkurencji skoku wzwyż chłopców złoty medal zdobył Adrian Kozłowicz, drugie miejsce zajął Kacper Pawelski. Uczeń klasy III e Łukasz Kaźmierczak był najlepszy w konkurencji skoku w dal (5.87 m).

Klaudia Kuberska zajęła drugie miejsce w biegu na 600 m. Złote medale zawisły na szyi zawodników z sztafety 4x100 m (Kacper Pawelski,Kacper Dominiak, Mikołaj Wolny, Łukasz Kaźmierczak). Wszystkim reprezentantom dziękujemy za godne reprezentowanie barw Gimnazjum w Zbąszyniu i gratulujemy osiągniętych sukcesów.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack