Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Lednica 2000 PDF Drukuj Email

Byliśmy, zatańczyliśmy… W sobotę 4 czerwca świętowaliśmy pod lednicką rybą potrójne urodziny: 1050 urodziny Polski, 800 urodziny zakonu dominikanów, którzy są inicjatorami zlotów i 20 urodziny spotkań  „Lednica 2000”.

Pojechało nas ponad 40 osób, a trzy osoby pobiegły w maratonie spod poznańskich krzyży! To wyjątkowy maraton z relikwiami Jana Pawła II, a trasa pod rybę wynosi aż 45 km… Szaleństwo wrażeń: muzyka, taniec i wielka modlitwa – kto raz spróbuje, ten zawsze tam wraca… Popatrzcie, a najlepiej jeszcze posłuchajcie tegorocznego utworu „Jestem Twój. Amen.” Powstał na kanwie jednych z ostatnich słów założyciela Lednicy, o. Jana Góry, który niespodziewanie odszedł w grudniu „do domu Ojca”. Już wypowiedział swoje ostatnie „Amen”, ale jak zawsze czekał na nas, żeby powiedzieć nam: Kocham was! Cały rok tu na was czekam!”  Za rok na pewno znowu pojedziemy!!! Może dołączysz…

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack