Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

IX Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych PDF Drukuj Email

IX Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie obchodzony        był w naszym mieście jak zwykle bardzo uroczyście. Organizatorzy Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy zaprosił do wspólnego świętowania młodzież zbąszyńskich szkół. Wolontariusze naszego gimnazjum tradycyjnie zajęli się pomocą w organizacji, ale przede wszystkim spędzili wspólnie, razem czas.

Młodzież uzdolniona muzycznie z nauczycielką religii p. Joanną Chłopkowską wyśpiewała piękne pieśni podczas Maszy św. Potem mogliśmy posłuchać występów naszych kolegów sprawnych inaczej oraz zaproszonych gości.
Podczas uroczystości podziękowanie za wieloletnią współpracę z rąk dyr. SOSW Roberta Winiarza otrzymał dyrektor Gimnazjum w Zbąszyniu p. Łukasz Woźny oraz wolontariusze Gimnazjalnej Grupy Wsparcia „Razem”.
To był niezapomniany dzień, pełen sympatycznych spotkań, wzruszających przeżyć i poczucia jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni w życiu.
Opiekunki p. Maria Leśnik, p.  Hanna Matyaszczyk, p. Joanna Chłopkowska dziękują uczniom Leokadii Müller, Zuzi Furmaniak, Zuzi Wojtaszak, Jagodzie Napierała, Darii Napierała, Kacprowi Pawelskiemu, Oldze Lauba, Bartoszowi Klujowi, Karolinie Piątek, Paulinie Jarosz, Natalii Witkowskiej, Aleksandrze Przybyła, Ewie Rąk, Patrykowi Małachowskiemu, Kindze Waszkowiak, Wanessie, Julii Mazurkiewicz, Julii Mazurkiewicz, Julii Stanickiej, Ani Wrębel, Julii Mirek, Oli Gaweł, Emmie Zając, Nicoli Jurek, Julii Kręcichwost, Kai Kluj, Jagodzie Napierała, Kasi Łukaszewskiej, Darii Figlarek, Milenie Szczeszek, Marcie Krawiec, Martynie Kańdułą, Adzie Niedośpał, Miłoszowi Madajowi, Wiktorii Najda, Marcie Weber.
Wzruszacie nas swoją dobrocią.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack