Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Jak nie czytam, jak czytam PDF Drukuj Email

10 czerwca br. Biblioteka szkolna przyłączyła się do akcji pt. „ Jak nie czytam, jak czytam”, organizowanej przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w szkole”.

Celem akcji była promocja czytania i pokazanie nie czytającym książek uczniom, że czytanie to powszechne zjawisko wśród ich rówieśników. W naszej akcji wzięli udział uczniowie klas pierwszych, pozując do fotografii z książką. Po przez akcję szkoła bierze jednocześnie udział w konkursie fotograficznym przedstawiających czytającą młodzież. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział.

 

Bibliotekarki:
Joanna Gruszczyńska
Hanna Matyaszczyk

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack