Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

MEKJA ’ 2016 PDF Drukuj Email

Dobiegła końca II edycja e-konkursu szkół MEKJA’2016, a podsumowanie odbyło się 10.06.2016 r. w Filharmonii Folkloru Polskiego w Zbąszyniu. Organizatorem zmagań był Zespół Szkół Nr 1 im. S. Garczyńskiego w Zbąszyniu, który zaprosił do internetowego konkursu szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z obszaru województw lubuskiego i wielkopolskiego.

W rywalizacji drużynowej uczniowie klasy IA: Filip Chwałkowski, Klaudia Fleiszerowicz, Zuzanna Furmaniak, Aleksandra Kubiak, Alicja Michalska, Estera Sieradzka, Patrycja Ślozowska, Zofia Tomiak, Emma Zając, Dorota Ziarkiewicz zajęli II miejsce wśród klas I gimnazjów. Podczas piątkowej gali w Filharmonii Folkloru Polskiego odbył się też finał zmagań indywidualnych, do których zakwalifikowało się troje gimnazjalistów – nasza uczennica z IA Aleksandra Kubiak zdobyła srebrny medal i zajęła II miejsce na najlepszego e-ucznia z języka angielskiego w konkursie MEKJA. Gratulujemy! Opiekunem grupy naszego gimnazjum i koordynatorem sprawującym nadzór nad przebiegiem e-konkursu w szkole była Barbara Korzeniewska, nauczyciel języka angielskiego.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy, cenne nagrody i mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami w zakresie uczenia się języków obcych.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack