Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

IX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Osób Niepełnosprawnych. PDF Drukuj Email

W piątek 10.06.2016 r. odbyła się IX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem wydarzenia była Społeczna Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zbąszyniu dzięki wsparciu finansowemu Gminy Zbąszyń.

Ta sportowa impreza od wielu lat wywołuje wiele emocji wśród rozgrywających zawodników, a zacięta walka trwa do ostatnich sekund na boisku. W tym roku do turnieju przystąpili podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej ze Zbąszynia, Wolsztyna, Rakoniewic, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego ze Zbąszynia oraz Środowiskowego Domu Samopomocy z N. Tomyśla.
Od  I turnieju wolontariusze zbąszyńskiego gimnazjum pomagają w organizacji i obsłudze tej wspaniałej imprezy. Ten dzień na pewno należał do bardzo udanych – doświadczyliśmy wiele życzliwości, serdecznych kontaktów  z niepełnosprawnymi, poczuliśmy się potrzebni sobie nawzajem.
Dziękuję za pomoc uczniom klasy II e – Mai Tobys, Zuzi Wojtaszak, Partycji Waligóra, Patrycji Rau, Patrycji Tomaszewskiej, Patrycji Niemiec i III e – Sandrze Judt, Beacie Kaczmarek, Katarzynie Kasprowiak, Filipowi Masiewiczowi, Oli Przybyła, Patrycji Niemyt.

opiekunka Maria Leśnik

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack