„Kronika sportowa”- czyli jak przywrócić do życia dawne gry i zabawy? PDF Drukuj Email

Grupa projektowa pod opieką p. Marii Leśnik i p. Hanny Matyaszczyk wybrała jeden z trzech zaproponowanych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK tematów – „Kronika sportowa”- czyli jak przywrócić do życia dawne gry i zabawy?

Okazji do promowania efektów projektu było bardzo wiele. Zapraszani do wspólnej zabawy mali i duzi chętnie uczyli się zabaw naszych dziadków.
W czwartek  16.06.2016 r. do zabaw zaproszono uczniów kl. I d Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zbąszyniu z wychowawczynią p. Mirosławą Wątor. Na zadowolnonych maluchów czekały zabawy w kulki, skakanki, guma, gra w klasy, rysownie, sprawnościowe, a w nagrodę upominki. Uczestnik sportowych zmagań po zaliczeniu wszystkich stanowisk otrzymywał niespodziankę z projektowego koszyka dzięki życzliwości pp. T.W. Napierałom PPHU „Junior” oraz Gimnazjum w Zbąszyniu.
Opiekunki Maria Leśnik i Hanna Matyaszczyk dziękują Emmie Zając, Oli Kubiak, Nicoli Jurek, Juli Kręcichwost, Zuzi Furmaniak, Jagodzie Piechowicz, Kindze Kromskiej, Paulinie Sadowskiej, Weronice Prüfer, Laurze Skorofil, Julii Chłopek, Natalii Ciążyńskiej, Anecie Kaczmarek, Patrycji Brumma, Wiktorii Najda, Karolinie Piątek, Marcie Weber, Wiktorii Klimek za super zabawę.