Uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny 2016/17 PDF Drukuj Email

W czwartek 1 września o godz. 9.00 w Hali Sportowej „Zbąszynianka” rozpoczęła się uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny 2016/17.
Gromkimi brawami powitano …..uczniów klas I z wychowawcami:
I a  -mgr Barbara Korzeniewska
I b – mgr Jerzy Sikuciński
I c – mgr Łukasz Pawłowski
I d – mgr Bartosz Wojtal

Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego przez Olę Wachowską oraz wszystkich zebranych zebranych powitał dyrektor szkoły mgr Łukasz Woźny, który serdecznie powitał wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości.
Zachęcił  uczniów do intensywnej pracy, wytrwałości i różnorodnej aktywności naukowej, sportowej i społecznej.
W swoich życzeniach Burmistrz Zbąszynia  mgr inż.Tomasz Kurasiński pokreślił duża aktywność szkoły w środowisku lokalnym, zapewnił również wsparcie  samorządu w zmianach zapowiadanych w reformie oświatowej.
Na zakończenie wicedyrektor szkoły mgr Beata Rzepa podała istotne informacje i komuniaty, po czy, zaprosiła na spotkanie z wychowawcami klas.
Uroczystość w szkole poprzedziła  Msza Św. odprawiona w intencji nowego roku szkolnego,podczas której zaśpiewała Schola.