Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Z Małym Kolbergiem po Regionie Kozła PDF Drukuj Email

Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu i Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła była organizatorem konkursu plastycznego „Kontynuujemy tradycję” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Regionu Kozła.

Pomysłodawczynią i koordynatorką konkursu jest pani Magdalena Rożek, pracownik biblioteki. Na drugą edycję konkursu, którego hasło przewodnie brzmiało: „Z Małym Kolbergiem po Regionie Kozła” wpłynęły bardzo interesujące prace, pokazujące kreatywność i artystyczne zacięcie młodych autorów.
Jury w składzie: Piotr Muszalski, Ireneusz Solarek, Martyna Żurek, Daria Winiecka, Anita Rucioch-Gołek. W konkursie wzięło udział 124 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych Regionu Kozła, a więc konkurencja była silna.
Fundatorem nagród rzeczowych w konkursie była Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła, laureaci otrzymali m.in. tablety, pendrive’y, odtwarzacze MP3 i MP4,  a także Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu – fundator nagród książkowych. Nagrody i wyróżnienia wręczyli: prezes Stowarzyszenia LGD Regionu Kozła, pan Witold Silski, oraz pani Martyna Żurek, znakomita śpiewaczka i skrzypaczka, artystka ludowa. Wręczenie nagród odbyło się                 w Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła w Zbąszyniu, w piątek 23 września, zaraz po uroczystym otwarciu 42. Biesiady Koźlarskiej.
Wszystkie prace wyróżnione w konkursie można zobaczyć na wystawie w Pubie „Stara Piwnica” przy Rynku w Zbąszyniu.
Nagrodzenie w kategorii gimnazjalnej:
I -  Monika Hałas, Gimnazjum w Zbąszyniu, kl. III a
II -  Julia Chłopek, Gimnazjum w Zbąszyniu, kl. II e
III  - Weronika Jędrzy, Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Zbąszynku, kl.2.
Serdecznie gratulujemy laureatką i opiekunce p. Grażynie Hoffmann Szczygielskiej.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack