Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień seniora PDF Drukuj Email

Co roku w porze jesiennej w Zbąszyńskim  Centrum Kultury organizowany jest Dzień Seniora. W tym roku odbył się 8 października.

Wolontariusze naszego gimnazjum zawsze pomagają w tym ważnym  dniu w obsłudze osób starszych i chorych. Uczniowie wspaniale się spisali, a w podziękowaniu otrzymali piękny dyplom i słodycze. Dziękujemy za pomoc: Lindzie Zienkiewicz z kl. I c, Weronice Niezborała z kl. I d, Kornelii Pawelskiej z kl. I d, Aleksandrze Kubiak z kl. II a, Zuzannie Furmaniak z kl. II a, Zofii Tomiak z kl. II a, Joannie Kleszce z kl. II a, Aleksandrze Wachowskiej z kl. II c, Sandrze Kaczmarek z kl. II c, Zuzannie Stasik z kl. II c, Leokadii Mϋller z kl. II d, Oldze Kurasińskiej z kl. II d, Nicoli Brzezińskiej z kl. II d, Marcelowi Moderowi z kl. II d, Dariuszowi Samczukowi z kl. II d, Marcie i Weronice Białeckim z kl. III b, Wiktorii Klimek z kl. III d, Zuzannie Wojtaszak z kl. III e.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack