Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Rajd Spadającego Liścia PDF Drukuj Email

Październikowy rajd integracyjny klas pierwszych (z dość oryginalnym „dodatkiem” - klasą III d) – 20 km wokół jeziora! Dla niektórych pierwszy i, jak zapewniają, ostatni raz – ha, ha!

Było pięknie: jesienno-mgliście, nieco muzycznie, no i kiełbaskowo-ogniście (a właściwie ogniskowo), chwilami nawet trochę dramatycznie! Wszystko to możecie podpatrzeć na zdjęciach, które utrwaliły niezapomniane chwile. Zwróćcie uwagę na ten dobór kolorów w strojach sportowych, a także niemożność oderwania się od cywilizacji (tak uczniów, jak i szanownego grona pedagogicznego) : tablety, komórki, a nawet sprzęt muzyczny nieco (!) większych gabarytów; trafił się nawet rower (hm, na pieszym rajdzie…). Miłych wspomnień!

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack