Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym PDF Drukuj Email

w dniu 27 października w Bolewicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym chłopców.

Nasze gimnazjum reprezentowali Mikołaj Furman z klasy II d i Maciej Kubiak z klasy IIIb. w zawodach wystartowało 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. gimnazjum w Zbąszyniu znalazło się w jednej grupie z Nowym Tomyślem, Lwówkiem i Miedzichowem. Dobra postawa naszych zawodników zaowocowała zajęciem drugiego miejsca w rozgrywkach grupowych. w meczu półfinałowym pokonali zespół z Boruji kościelnej. W meczu finałowym musieli uznać po raz drugi w turnieju wyższość zespołu z Lwówka.
Gratulujemy sukcesu!!!.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack