Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

,,Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” PDF Drukuj Email

Dzień 1 listopada to dzień Wszystkich Świętych, tego dnia odwiedzamy groby zmarłych.

Jest to dzień zadumy, refleksji. To wyjątkowe wydarzenie skłania nas do wspomnień i przemyśleń oraz modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Z tej okazji wszyscy ludzie sprzątają oraz przystrajają kwiatami groby swoich bliskich, symbolizując swoją pamięć o nich. Na cmentarzu znajdują się ,również opuszczone nagrobki, o  które zadbali uczniowie z Szkolnego Koła PCK. Były to osoby z klasy 3 a : Marlena Wachowska, Kinga Waszkowiak, Bartosz Pusiak, Oliwia Klorek. Wdg. cytatu: ,,Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"  akcja sporządzania grobów na Wszystkich Świętych sprawiła, że nawet Ci, którzy nie mają już nikogo tu na ziemi nie zostali pominięci.  Oliwia Klorek

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack