Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

„Pierzmy szaty – czyli WSZYSCY ŚWIĘCI:)?” PDF Drukuj Email

To pierwsza odsłona naszych tegorocznych rekolekcji szkolnych. Prowadzi je ks. Roman Hajduk (nowy wikary naszej parafii i katecheta licealistów), który już podobno zrobił nie najgorsze (!) wrażenie…

Jak zawsze zaangażowali się nasi uczniowie, którzy tym razem zaczaili się w krypcie pod naszym kościołem, by przy dźwiękach dość mocnej muzyki mistrza J. Pendereckiego wyjść na zewnątrz i stworzyć na naszych oczach wizję nieba z Apokalipsy św. Jana. Na ile im się to udało, oceńcie sami… Warto jednak docenić ich poświęcenie – nie tylko czas prób, ale i temperaturę podziemi (wejściówką był koc do okrycia  „przytargany” z domu!), no i dość niezwykłe „towarzystwo” na dole – są tam pochowani fundatorzy naszego kościoła (liczna rodzina Garczyńskich) i pierwsi proboszczowie. Jak na jeden króciutki fragment Apokalipsy, aż nadto!!! Zdjęcia wyszły też jakieś „nie z tego świata”! Ale to z prostej przyczyny – po prostu aparat w komórce jakości 2MP! Popatrzcie sobie…

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack