Vintage

Something Different for Joomla

Zamówienia publiczne

Urząd Miejski w Zbąszyniu

Polska

Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Halowej Piłce Nożnej Gimnazjów PDF Drukuj Email

W środę 9 listopada 2016 roku w hali opalenickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Halowej Piłce Nożnej Gimnazjów.

Popularność gry w piłkę nożną potwierdza fakt, że do rozgrywek przystąpiły reprezentacje aż 9 szkół z terenu powiatu i były to gimnazja: Bolewice, Boruja Kościelna, Chrośnica, Michorzewo, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Opalenica, Wąsowo, Zbąszyń.  W wyniku losowania zespoły podzielono na dwie grupy, mecze w grupach toczyły się systemem „każdy z każdym” . Do dalszych rozgrywek półfinałowych awansowały po dwie najlepsze drużyny z grupy. Jak zwykle przy rozgrywkach piłki nożnej emocji nie brakowało, udzielały się one zarówno zawodnikom jak i trenerom. Tytuł mistrza powiatu zdobyli uczniowie Gimnazjum ze Zbąszynia, którzy we finale pokonali kolegów z Nowego Tomyśla.
Nasz zespół reprezentowali:
Bocian Bartosz, Gassem Jakub, Bimkiewicz Filip, Kozon Emanuel, Krzywiecki Karol, Kubiak Maciej, Kwaśny Grzegorz, Olech Maksymilian, Patalas Dominik, Przygodzki Mateusz, Pusiak Bartosz, Włodarek Mikołaj.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates by JoomlaShack